Üniversitemiz Deniz Bilimleri Enstitüsü Erdemli Kampüsümüzde 4857 sayılı İş Kanunu'na tabi Sürekli İşçi Pozisyonunda görev yapmak üzere; 23 Haziran 2020 tarihlerinde yapılan sözlü sınav sonucunda belirlenen asil ve yedek aday listeleri aşağıdaki bağlantı adreslerinde yer almaktadır.

Sınav sonucunda ASİL olarak belirlenen adayların aşağıda istenilen belgeleri 10 Temmuz 2020 tarihi mesai bitimine kadar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Deniz Bilimleri Enstitüsü Personel Birimi Departmanına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Asil olarak belirlenen adaylardan herhangi birinin eksik belge sunması veya belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması durumunda, sıradaki yedek adaylar ile irtibata geçilecektir.

Saygılarımızla duyurulur.

Güvenlik Elemanı Asil Liste (2 Kişi)

Güvenlik Elemanı Yedek Liste (2 Kişi)

İSTENEN EVRAKLAR

1- Öğrenim Belgesi Fotokopisi (Aslı ile birlikte)

2- Nüfus Cüzdanı Kimlik Fotokopisi (Aslı ile birlikte)

3- Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi (Aslı ile birlikte)

4- Erkek Adaylar için Askerlik Durum Belgesi

5- ODTÜ İş Bankası Maaş Hesabı

6- Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınabilir –E Devlet Üzerinden Kamu Kurumlarına Verilmek Üzere Tercihi Seçilerek Alınmalıdır.)

7- Yerleşim Bildirim Evrakı – İkametgah (E-Devlet üzerinden alınabilir)

8- 4 adet Fotoğraf (Son 6 Ay içinde çekilmiş) 9- http://pdb.metu.edu.tr/idari-ozluk-mudurlugu-formlari adresinde bulunan Atama Başvuru Formu (eksiksiz olarak doldurulduktan sonra imzalanarak teslim edilecektir.)