Son Güncelleme:
05/12/2019 - 15:00

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bilim ve Teknoloji Müzesi katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

BİLTİR katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

BİOMATEN katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Eğitim Fakültesi Dekanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Enformatik Enstitüsü Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Evrak Arşiv Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

GÜNAM katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İç Hizmetler Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Merkez Laboratuvar katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Mimarlık Fakültesi Dekanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Mühendislik Fakültesi Dekanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

MEMS katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Petrol Araştırma Merkezi (PAL) katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Personel Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sosyal Tesisler Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sosyal Bilimler Enstitüsü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sürekli Eğitim Merkezi katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

TSK-MODSİM katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Uygulamalı Matematik Enstitüsü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yuva ve Anaokulu Müdürlüğü katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Aşağıdaki birimlerde görevli katılımcılar için lütfen tıklayınız. (Eğitime katılacak kişi sayısı 1 olan birimler)

Genel Sekreter Yardımcılığı

GİSAM

Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Hukuk Müşavirliği

MYO Müdürlüğü

Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü

Nic.tr Yönetimi

Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi

ÖGEM

RÜZGEM

TAÇDAM

Türk Dİli Bölümü

Uluslararası İşbirliği Ofisi