Son Güncelleme:
11/10/2022 - 14:33

Gazi Üniversitesi tarafından 24 - 27 Ekim 2022 tarhilerinde gerçekleştirilecek olan "Taşınır Mal Yönetmeliği Eğitimi" ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü tarafındangerçekleştirilen uluslararası sınavların Ekim 2022 takvimi ektedir. Ayrıntılı bilgiye https://birimler.atauni.edu.tr/ataile/ bağlantısından ulaşılabilir.

Hacettepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Uluslararası Yabancı Dil Sınav Koordinatörlüğü tarafından, halen uygulanmakta olan İngilizce TOELF-IBT sınavlarının yanı sıra 2022 yılı Şubat ayından itibaren AlmancaTestDaF sınavları da uygulanacak olup, aşağıda belirtilen tarihlerde dijital olarak uygulanacak TestDaF sınavları bilgisine ulaşmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilecek "TOEFL IBT, PTE ACADEMIC ve IELTS Mart 2022 Sınav Takvimi" ve ayrıntılı bilgiye https://ataile.atauni.edu.tr bağlantısından ulaşılabilir.

Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi "Kamu Taşınmaz Malları ile Kamu Taşınmaz Mallarının Kaydına İlişkin 10970 Sayılı Yönetmelik Eğitimi" ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çanakkale OnSekiz Mart Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü'nce "YDS YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu" düzenlenecektir. Çanakkale OnSekiz Mart Üniversitesi "YDS YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu" yazısına ulaşmak için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Kurslar Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen kurslar ile ilgili broşüre ulaşmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenecek olan "Online PTE ACADEMIC Sınavına Hazırlık Kursu" ile ilgili bilgiye https://birimler.atauni.edu.tr/ataile/ web sayfasından ulaşılabilinir.